KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13903353
nr 1390 3353
Akvarell
Kina, Ämbetsman, oramat löst blad, bladets mått: 111x62, akvarell. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:07:41
450 kr
600 kr
700 kr